Інвентаризація у магазині
  • Рахуємо торгові точки та магазини будь-якого формату та обсягу на території України;
  • Працюємо 24/7 у зручному для Вас режимі;
  • Проводимо інвентаризацію кількох об'єктів одночасно незалежно від місця розташування;
  • Налагоджуємо логістику магазину, підвищуємо швидкість та ефективність операційних процесів;
  • Здійснюємо викладу та переоцінку товару, допомагаємо зробити приймання;
  • Вважаємо основні засоби та товарно-матеріальні цінності.
Природно, співробітники магазину можуть мати великого досвіду у проведенні інвентаризації чи бувають зацікавлені у підтасовуванні її результатів. Тому краще запрошувати до цієї роботи незалежних фахівців. Це дозволить отримати швидкий, точний та неупереджений результат, який відобразить реальний стан справ.
Інвентаризація у магазині
Будь-який магазин – це насамперед швидке рух великих кількостей товару різних найменувань. У такій обстановці завжди можливі і випадкові помилки в обліку, і навмисні спотворення даних, і навіть звичайний крадіжка. Тому, щоб забезпечити безпеку товарів, інвентаризація магазину проводиться дуже часто, аж до щомісячної.
Незалежна інвентаризація
Порядок проведення інвентаризації у магазині
Інвентаризація в магазині проводиться в неробочі години. Якщо магазин цілодобовий і закривати його на переоблік не планується, визначається час найменшої відвідуваності, в який проводиться перерахунок товару. Перед інвентаризацією впорядковується документація, що відображає рух і кількість товару, призначаються відповідальні співробітники та незалежні аудитори.

Інвентаризація повинна проводитися якнайшвидше і точніше, чому дуже сприяє система використання штрих-кодів, яка дозволяє скоротити час перерахунку до 80%. Обов'язкове дублювання інвентаризаційної команди, внаслідок чого після закінчення виходить два однакові документи з результатами підрахунку кількості товарів. У цьому перерахунку піддаються групи товарів, які мають значні розбіжності у основному і дублюючому документі.

Усі сумнівні результати піддаються повторній перевірці, а значні недоліки чи економії є основою зацікавленості служби безпеки магазину, чи господаря, якщо магазин невеликий.